Aktuálně:

 

  • Na rozdíl od soutěží dospělých soutěž KP dorostu má podzimní část kompletně odehranou. Půlmistrem se stal celek Spartaku Trhové Sviny, nicméně jeho náskok na další týmy je minimální, a jarní část tak slibuje velký boj o titul.  
  • Zpravodaje po 11. kolech KP1 a KP2 dospělých jsou k dispizici. Zbývají odehrát čtyři zápasy v KP1!!! a dvě utkání v KP2, aby byly kompletní podzimní části obou soutěží dospělých!!! 
  • Vzhledem k nejasnostem a konfliktním situacím vznikajících na základě nesprávného výkladu ohledně používání vlastních koulí hráčem/družstvem  dávám odkaz na výklad, který byl odsouhlasen na semináři ligových rozhodčích v září t.r.: https://www.kuzelky.cz/dokumenty/rozhodci/Zavery-z-celostatnich-seminaru-ligovych-rozhodcich-2018.pdf   
  • Ani letošní konec roku nebude výjimkou co se turnajů týče. Pozvánky na první dva (Nová Včelnice a Tábor) jsou v příslušné složce "Turnaje"
  • VÝZVA ROZHODČÍM 3.třídy: Zkontrolujte si platnost Průkazů rozhodčích a končí-li vám s koncem kalendářního roku 2018, vyplňte Evidenční list Rozhodčího a zašlete jej na emailovou adresu H.Kyriánové. 

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nahoru

Směrnice rozhodčích

Směrnice rozhodčích
Smernice-rozhodcich.pdf
Velikost:
95.38 kB
Datum:
9. prosinec 2015
 
 
 
Powered by Phoca Download