Aktuálně:

  • Soutěž  KP dorostu  pokračovala v pořadí 12. kolem. Všechny tři celky z čela tabulky zvítězily a o konečném pořadí tak s největší pravděpodobností rozhodnou jejich vzájemná utkání. 
  • 17. koly pokračovaly soutěže KP dospělých.  V obou soutěžích byly k vidění souboje prvních s druhým a oba duely dopadly totožně 6:2, o vynikající výkony nebyla nouze, tři výkony přes 500. V KP1 vedoucí tým Sezimáku porazil  Nové Hrady a navýšil svůj náskok na šest bodů. V KP2 vedoucí Dačice porazily Borovany a taktéž vedou tabulku s náskokem šesti bodů. Na opačných koncích tabulek je situace mnohem dramatičtější. V KP1   vyhrál Písek v Chotovinách a Kunžak prohrál na Lokomotivě, takže všechny tři týmy mají na druhém sestupovém místě shodný počet bodů. Poslednímu Č.Krumlovu po další domácí prohře zbývá jen teoretická naděje na udržení se v soutěži.  V KP2 z trojice ohrožených sestupem Blatná doma o jednu kuželku porazila Č.Krumlov a Slavonice C prohrály v Kunžaku.   
  • Webové stránky pro zadávání a sledování výsledků: https://www.kuzelky.com. Pro efektivní využití nabízených možností je ležité vkládat data do systému průběžně, nejlépe po odehraných hráčích (dvojice, čtveřice). 

 -----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Nahoru

Výsledky MJčk_2018_Dorostenky

Výsledky MJčk_2018_Dorostenky
Vsledky_MJcK_2018_dorostenky.pdf
Velikost:
381.23 kB
Datum:
28. leden 2018
 
 
 
Powered by Phoca Download